Вітаємо студента факультету економіки і права – переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства»

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Економіка підприємства», який проходив У ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ), наукову роботу Нікольського Владислава Олександровича, студента спеціальності 051 «Економіка» освітньо-професійної програми «Економіка підприємства», факультету економіки і права відзначено дипломом ІІІ ступеня. Науковий керівник – завідувач кафедри економіки підприємства та менеджменту, д.е.н., професор Шиян Дмитро Вікторович.

Вітаємо переможця і наукового керівника!

Бажаємо й надалі досягати нових вершин!