Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2019/2020 навчальному році, який відбувся на базі

Тернопільського національного економічного університету:

ІІІ місце: Сергієнкова Олена Олегівна (4 курс, група 6.05.13.16.01, ОП «Управління персоналом та економіка праці»).  Науковий керівник: д.е.н., професор Назарова Г.В.

Тема наукової роботи: Використання IT технологій в кадровій безпеці

ІІІ місце: Галай Марина Вадимівна, Касатка Ігор Миколайович (4 курс, група 6.05.13.16.01, ОП «Управління персоналом та економіка праці»). Науковий керівник: к.е.н., доцент Степанова Е.Р.

Тема наукової роботи: Онлайн рекрутинг як сучасний елемент відбору персоналу

Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2019/2020 навчальному році, який відбувся на базі ДВНЗ «Ужгородський національний університет»:

ІІІ місце: Назарова Альона Олександрівна (2 курс, група 6.05.232.010.18.1. ОП «Управління соціальною безпекою»).

Науковий керівник: к.е.н., доцент Голубєв С.М.

Тема наукової роботи: Розвиток навичок надання першої невідкладної допомоги

Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у 2019/2020 навчальному році, який відбувся на базі Херсонського державного університету:

ІІ місце: Молодецький Геннадій Геннадійович (1 курс, група 6.05.051.090.19.1, ОП «Управління персоналом та економіка праці»). Науковий керівник: к.е.н., доцент Лугова В.М.

Тема наукової роботи: Особливості конфліктної поведінки у підлітковому віці