Тютлікова Вікторія Валеріївна

.

Науковій ступінь, посада: кандидат економічних наук, доцент кафедри бухгалтерського обліку, доцент кафедри соціології та психології управління ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Курси: «Управління поведінкою персоналу», «Соціальна психологія», «Соціологія», «Управління організаційної поведінки», «Управління розвитком персоналу», «Управління поведінкою персоналу виробничої організації».

Наукові інтереси: управління організаційною поведінкою, розвиток персоналу, економіка знань, напрямки розвитку когнітивного суспільства.

Додаткова інформація: працює кафедрі з 2003 р. У 2005 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Управління поведінкою виробничої організації». За результатами наукових досліджень видано понад 50 наукових праць, 1 посібник з грифом МІНВУЗу, 1 монографія.