Полубєдова Альона Олександрівна

.

Науковий ступінь, посада: кандидат економічних наук, викладач кафедри соціології та психології управління ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Курси: “Психологія”, “Соціологія”, “Культура ділового спілкування і партнерства”, «Управління поведінкою персоналу виробничої організації», “Психологія і педагогіка”, “Психологія кризи”.

Наукові інтереси: методи управління персоналом, управління трудовою поведінкою персоналу, розробка соціально-психологічного тренінгу для учбового процесу, соціально-психологічні методи управління персоналом, поведінка персоналу.

Додаткова інформація: працює на кафедрі з 2005 р. У 2013 році захистила кандидатську дисертацію за темою “Формування управлінського впливу на трудову поведінку персоналу”. За результатами наукових досліджень видано понад 40 наукових праць, 1 навчальний посібник, 1 робоча програма, участь у монографіях.

Контактний e-mail: polubedovaaa@mail.ru