Мажник Наталя Андріївна

.

Науковий ступінь, посада: доцент, кандидат економічних наук, доцент кафедри соціології та психології управління ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Курси: «Психологія та педагогіка», «Соціологія», «Психологія управління», «Психологія менеджменту», «Конфліктологія», «Психологія управління», «Менеджмент персоналу», «Розвиток персоналу», “Педагогіка та професійна психологія”, “Професійна психологія”.

Наукові інтереси: управління персоналом організації, соціально-психологічні методи державного управління.

Додаткова інформація: працює в Харківському національному економічного університеті з 1976 року, на кафедрі з 2003 р. За результатами наукових досліджень видано понад 90 наукових праць, 10 навчальних посібників.

Контактний e-mail: natalya.mazhnik@gmail.com