Полякова Ганна Анатоліївна

polyakova_aaНауковий ступінь, посада: доцент, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціології та психології управління ХНЕУ ім. С. Кузнеця, керівник Відділу забезпечення якості освіти та інноваційного розвитку ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Курси: «Акмеологія та андрагогіка», «Педагогіка», «Педагогіка і психологія вищої школи», «Педагогіка вищої школи», «Соціальна психологія».

Наукові інтереси: адаптивне управління соціально-педагогічними системами,  менеджмент освіти.

Додаткова інформація: працює на кафедрі з 2006 р. Брала участь у проекті Світового Банку «Рівний доступ до якісної освіти» за напрямом «Квіліфікаційні характеристики професійної діяльності». За результатами наукових досліджень видано понад 90 наукових праць, 3 монографія, 2 навчальних посібники.