Мішина Світлана Володимірівна

.

Посада, ступінь: кандидат економічних наук, доцент

Курси: «Економіка праці та соціально-трудові відносини», «Управління діловою кар’єрою», «Облік, аналіз і аудит персоналу».

Наукові інтереси: аналіз і аудит трудових показників, розвиток ділової кар’єри персоналу на вітчизняних та зарубіжних підприємствах, оцінка ефективності соціально-трудових процесів підприємства, управління економічною безпекою на підприємствах та в банківських установах.

Додаткова інформація: Працює на кафедрі управління персоналом та економіки праці з 2008 року. Є автором понад 50 друкованих праць, в тому числі співавтором 1 монографії, 4 навчальних посібників. Здійснює керівництво дипломними роботами, підготовкою студентських наукових статей, є куратором академічної групи.

E-mail: human_resource@mail.ru