Іванісов Олег Вікторович

.

Посада, ступінь: кандидат економічних наук, доцент

Курси: «Управління трудовим потенціалом», «Менеджмент», «Демографія», «Економіка праці і соціально – трудові відносини» , «Ефективність соціально-трудових процесів» .

Наукові інтереси: проблеми розвитку трудового потенціалу, конкурентоспроможності трудового потенціалу, демографічного розвитку України.

Додаткова інформація: Працює на кафедрі управління персоналом з 2004 року. Здійснює керівництво дипломними роботами. Співавтор конспекту лекцій та навчально-методичного посібника з курсу управління трудовим потенціалом, навчального посібника з економіки праці та соціально-трудових відносин, методичних рекомендацій для студентів з різних дисциплін (5 позицій). За результатами наукових досліджень видано 40 наукових праць.

E-mail: uman_resource@mail.ru