Магістратура

Магістратура кафедри соціології та психології управління

напрямок підготовки  «Управління розвитком персоналу виробничої

організації», шифр спеціальності – 8.03050501

З кожного випуску найбільш талановиті магістри вступають до аспірантури та продовжують займатися науковою діяльністю.

sipy

Аспірантами, після закінчення магістратури стали: Голубєв Станіслав, Горленко Вікторія, Дубровна Ірина, Касьмін Денис, Криворучко Альона, Ляшко Ілля, Сєріков Денис, Хмелевська Аліна, Чала Ірина, Чаплигіна Юлія.

Перелік дисципліни, які викладаються у магістрів:

–    Акмеологія та андрагогіка;

–    Когноміка;

–    Конфліктологія;

–    Менеджмент персоналу;

–    Методологія і технологія наукових досліджень;

–    Мотивація праці;

–    Наукові основи викладання у вищій школі;

–    Організаційні комунікації виробничої організації;

–    Педагогіка та психологія вищої школи;

–    Психологія управління;

–    Розвиток персоналу;

–    Соціальна політика;

–    Соціальна психологія менеджменту;

–    Стратегічне управління;

–    Управління поведінкою персоналу виробничої організації;

–    Управління розвитком персоналу;

–    Формування та розвиток інтелектуального капіталу виробничої організації.

Підготовка магістрів орієнтована на задоволення вимог суспільства знань. В процесі навчання у магістрів формується бажання до безперервної освіти, розвитку і капіталізації своїх інтелектуальних ресурсів, вміння створити ефективну власну траєкторію професійного розвитку, сприйняття зміни роботи не як кризу, а як можливості розвитку практичного досвіду.

Випускники магістратури мають можливість:

• Ø отримати робоче місце в будь-якій організації, компетенції якого передбачають роботу з розвитком персоналу і інтелектуалізацією капіталу;
  • Ø продовжити навчання в аспірантурі;
  • Ø організувати власний бізнес з високою питомою вагою інтелектуального капіталу;

Кафедра соціології та психології управління ХНЕУ формує компетентність магістрів для виконання таких функцій:

• створення позитивного психологічного клімату в колективі;
  • діагностика схильності працівника до виконання певного комплексу трудових функцій;
  • розробка і реалізація програм створення проектних команд, ефективних комунікацій в колективі;
  • розвиток соціального і когнітивного капіталу, колективного практичного інтелекту, професійно-кваліфікаційно потенціалу колективу за рахунок використання соціально-психологічних і освітньо-виховних технологій менеджменту.

Переддипломна практика студентів ІІ року навчання

ОКР «магістр», спеціальність

«Управління персоналом та економіка праці»,

за магістерською програмою

«Управління розвитком персоналу у виробничій організації»

Шифр спеціальності – 8.03050501

Мета практики:

–     оволодіння сучасними методами, формами організації праці в галузі їх майбутньої професії;

–     формування у студентів на базі одержаних в університеті знань, професійних умінь, навичок прийняття самостійних рішень, потреби систематично поновлювати свої знання та професійну свідомість;

–     закріплення і поглиблення знань, отриманих студентами в університеті при вивченні дисциплін, застосування набутих знань в практичній діяльності, набуття практичного досвіду роботи;

–     підбір необхідного практичного матеріалу, зокрема для написання дипломної роботи.

Завдання на практику:

–     уточнення інформації, необхідної для дипломної роботи;

–     передача в користування керівництву підприємств результатів, отриманих на попередніх етапах виконання дипломної роботи;

– визначення можливостей організації навчальних заходів для формування готовності працівників системи управління підприємством до впровадження сучасних технологій розвитку потенціалу підлеглих.

Випускники магістратури – це гордість кафедри соціології та психології управління ХНЕУ. Вони успішно виконують дослідження в межах магістерських і дисертаційних робіт. Їх компетентність відповідає сучасним вимогам роботодавців, які потребують працівників, здатних генерувати оригінальні знання, працювати в творчих командах, які швидко і ефективно реагують на унікальні критичні ситуації в роботі.