Спільна польсько-українська магістерська програма «Human Recourse Management» («Управління людськими ресурсами»)

Увага! Розпочинається прийом документів для участі у Спільній польсько-українській магістерській програмі двох дипломів: Суспільної Академії наук (САН), м. Лодзь-Краків, Польща та Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (ХНЕУ ім. С.Кузнеця), м.Харків, Україна.

Випускники програми отримують два дипломи:

• Магістра за спеціальністю 051 «Економіка», спеціалізація «Управління персоналом та економіка праці» (ХНЕУ ім. С.Кузнеця)
  • Магістра за спеціальністю «Менеджмент», спеціалізація «Людські ресурси» (САН)

Анонс польської-укр програми

Координатори програми

У ХНЕУ ім. С. Кузнеця У Суспільній Академії наук, Польща
Назарова Галина Валентинівна

д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки та соціальних наук ХНЕУ ім. С. Кузнеця

E-mail: gnazarova@hneu.net

Dr Monica Jaworska

Prof. International personnel Academy, Director of Regional University of Social Sciences (Spoleczna Akademia Nauk)

E-mail: mjaworska@spoleczna.pl