Голова культурно-масового сектору

IMG_6682          Гончарова Катерина та Михалюк Орина

Культурно-масовий сектор

Сьогодні культурно-масовий сектор повний молодості та енергії, готовий активно спілкуватися, рости та розвиватися разом з вами, любі наші студенти факультету «Економіки і права».

Культурно-масовий сектор поєднує у собі співочу, танцювальну, акторську, поетичну, ораторську еліту факультету. Головні завдання у роботі сектору – організація та підтримка в проведенні «Дебюту першокурсника», «Студентської весни», «Міс та Містер ХНЕУ», «Кубку КВК». Розкриття нових студентських талантів і наповнення життя більш яскравими фарбами – це наше головне завдання.

Радимо вам брати участь у вечорах поезії, а також зарекомендувати себе на тематичних вечірках та різноманітних заходах.

Зацікавившись роботою нашого сектору, у вас є можливість бути як ідеологом, так і організатором.

Кожна хвилина проведена разом із нами будуть найкращими. Приєднуйтесь до культурно-масового сектору!!!