Сорокіна Ганна Василівна

сорокіна Науковій ступінь, посада: кандидат соціологічних наук, доцент кафедри управління соціальними комунікаціями.

Курси: «Історія реклами та зв’язків з громадськістю», «Масова комунікація та інформація», «Теорія та практика рекламної комунікації».

Наукові інтереси: теорія та практика рекламної діяльності; дослідження споживацької поведінки молоді; специфіка масової культури та масової комунікації у суспільстві постмодерну.

Додаткова інформація:  З 2003 року працювала викладачем на кафедрі філософії і політології Харківського національного економічного університету імені С. Кузнеця. У 2009 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Соціокультурний аналіз споживацької поведінки студентської молоді». За результатами наукових досліджень видано 20 наукових та науково-методичних публікацій.

Контактний email: sorokina_anya@mail.ru