Привітання з Днем народження завідуючого кафедри!!!

2

Співробітники кафедри соціології та психології управління щиро вітають шановну Майю Степанівну з Днем народження! Залишайтеся такою ж енергійною і творчою особистістю. Нехай Ваша енергія і позитивне ставлення до життя вселяють у навколишніх оптимізм і впевненість у майбутньому. Завдяки Вашому керівництву, мудрості й чуйності до кожного співробітника кафедри ми оптимістично дивимося в завтрашній день і докладемо максимум зусиль, щоб разом з Вами вести нашу кафедру до нових досягнень! Висловлюємо нашу глибоку повагу і сердечну подяку за все те, що Ви робите для кафедри! Віримо, що ще довгі роки Ви будете радувати нас новими відкриттями, сміливими рішеннями і цікавими роботами! Щиро бажаємо Вам величезних успіхів, міцного здоров’я, добра та благополуччя!

3