Конференція «Регіональний розвиток туризму: теорія та практика!»

dokladЗапрошуємо на Міжнародну науково-практичну конференцію

«Регіональний розвиток туризму: теорія та практика!»

Кафедра публічного адміністрування та регіональної економіки сумісно з кафедрою туризму проводять Міжнародну науково-практичну конференцію «Регіональний розвиток туризму: теорія та практика», яка відбудеться 15 – 16 травня 2014 р.

Запланована робота таких секцій:

Секція 1. Механізм та інструментарій публічного адміністрування розвитку туризму у регіоні.

Секція 2. Науково-практичні аспекти соціально-економічного розвитку регіонів України.

Мови конференції: українська, російська, інші слов’янські мови, англійська, французька.

За додатковою інформацією просимо звертатися до оргкомітету:

61166, м. Харків, просп. Леніна, 9-а, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, кафедра публічного адміністрування та регіональної економіки (к. 402 корпус 1) та кафедра туризму (к. 316 корпус 1).

Телефони для довідок:

(057) 702-18-34 (дод. 4-34) (кафедра публічного адміністрування та регіональної економіки)

e-mail: cafpubladm@ukr.net;

(057) 758-77-26 (дод. 4-51) (кафедра туризму)

e-mail: kaftour_hneu@mail.ru.