Накази про зарахування

685659865431До Вашої уваги – накази про зарахування до ХНЕУ (за усіма факультетами):

Список зарахованих на навчання за рахунок державного замовлення (БЮДЖЕТ)
Список зарахованих на навчання за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб (КОНТРАКТ)

Нагадуємо Вам, що збори студентів 1 курсу факультету економіки і права (напрями підготовки “Економіка підприємства” і “Управління персоналом та економіка праці”) відбудуться 13.08.2013 року о 10-00 у актовій залі університету.
До уваги абітурієнтів!
Зарахування на контрактну форму навчання до Харківського національного економічного університету здіснювалося лише за наявністю оригіналів документів 11 серпня 2013 року після зарахування на бюджетну форму навчання. А на вакантні місця, що залишилися, за окремими напрямами підготовки прийом оригіналів документів та зарахування на контрактну форму навчання буде продовжено до 25 серпня 2013 року.