Після закінчення залікового тижня на офіційному сайті факультету буде оприлюднено зведені «Відомості обліку успішності» для ознайомлення студентів з результатами навчання.
Підсумкова оцінка за екзаменаційними дисциплінами розраховується автоматично, шляхом множення отриманої оцінки за поточний контроль на коефіцієнт 1,7 з математичним округленням, але не більше 100 балів.
Студент, який отримав менше 35 балів за поточний контроль з екзаменаційної дисципліни не має право отримати автоматично розраховану оцінку. Такий студент зобов’язаний усунути заборгованість в межах першої та другої перездач зимової сесії. До цього моменту дисципліна вважається академічною заборгованістю.
Згідно Положення «Про організацію оцінювання результатів навчання та якості вищої освіти із застосуванням дистанційних технологій в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця», студент протягом 2 днів з моменту оприлюднення результатів поточної успішності на сайті факультету (тобто 29, 30 грудня) має право оскаржити виставлену поточну оцінку з екзаменаційної дисципліни.
31 грудня – деканат здійснює обробку заяв, що надійшли і розрахунок ітогових оцінок.
4 січня – оприлюднення кінцевих результатів сесії на сайті факультету.
У випадку незгоди студента з поточною оцінкою, яку він отримав, він має право скласти екзамен. Для цього необхідно написати власноруч заяву на ім’я декана (форма додається), особисто принести до деканату або надіслати її фотокопію або скановану копію на електронну адресу деканату факультету економіки і права (dekep2001@gmail.com) протягом 2 днів від дати оприлюднення оцінок. З моменту отримання такої заяви, попередня екзаменаційна оцінка, сформована на базі поточної успішності, анулюється та не може бути відновлена, навіть у випадку неуспішного складання екзамену.
Порядок проведення екзаменаційної сесії в умовах карантину в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця у відповідності до Положення наступний:
1. Здобувач вищої освіти зобов’язаний ідентифікуватися в системі в ПНС за 30 хвилин до початку екзамену (іспиту).
2. У зазначений час початку екзамену (іспиту), викладач (лектор) відкриває доступ здобувачам вищої освіти до екзаменаційних білетів в системі ПНС.
3. У разі виникнення будь-яких причин (форс-мажор), що унеможливлюють здобувача вищої освіти виконувати завдання екзаменаційного білету, він має терміново повідомити членів предметної екзаменаційної комісії, декана факультету (для студентів), завідувача кафедри для прийняття відповідного рішення.
4. Здобувач вищої освіти повинен виконати екзаменаційну роботу в зазначений термін (час проведення іспиту згідно розкладу) та зберегти результати екзамену (іспиту) у системі ПНС.
У разі отримання здобувачем вищої освіти під час іспиту менше 25 балів за екзамен (іспит), який проведено згідно п. 1 – 4, він складає екзамен (іспит) повторно у терміни, визначені деканом факультету згідно з «Розкладом перескладання екзаменаційної сесії».
Перед написанням екзамену необхідно заздалегідь скачати, роздрукувати та заповнити титульний аркуш екзаменаційної роботи. Після написання екзаменаційної роботи необхідно надіслати на електронну пошту деканата сфотографовати (відсканувати) заповнений титульний аркуш, сфотографовану (відскановану) відповідь на екзаменаційний білет та фото (скан) сторінки паспорта з підписом студента. Роботу необхідно підписувати на кожній сторінці.
Пурпурним кольором у відомостях позначені екзаменаційні дисципліни
1 курс
2 курс
3 курс
4 курс
1м курс