Зимова школа “Masters of economy” кафедри Економічноі теоріі та економічноі політики

15-16 січня кафедра Економічноі теоріі та економічноі політики провела Зимову школу “Masters of economy” для майбутніх фахівців з економіки та економічноі політики. Школярів привітали декан факультету Економіки і права Бріль М.С. та завідувач кафедри економічноі теоріі та економічноі політики Мащенко М.А. Програма Зимової школи включала бізнес-гру, яку провела доцент кафедри Пивавар І.В. та тренінг “Mind Mapping” англійською мовою, проведений доцентом кафедри Степаненко Н.О. По завершенню заходу всім учасникам було вручено сертифікати. Емоції переповнювали кожного учасника, а кінцевий результат перевищив усі сподівання.