До уваги студентів факультету економіки і права!

Шановні студенти.

Зимова  екзаменаційна сесія 2021 / 2022 н. р. у ХНЕУ ім. С. Кузнеця буде проходите в комбінованому форматі

Для студентів 1 та 2 курсу  першого бакалаврського рівня вищої освіти в режимі офф-лайн ( консультації та іспит в університеті в аудиторії)

Для студентів  3 та 4 курсу першого бакалаврського рівня вищої освіти та 1 року навчання другого магістерського рівня  в режимі. он-лайн з використанням системи ПНС.

Процедура проведення екзамену в режиме офф-лайн:

За день до екзамену повинна бути проведена передекзаменаційна консультація.

Порядок проведення екзамену:

1 Студент за 15 хвилин до початку екзамену повинен з явитися в аудиторії.

2. За 10-15 хвилин до початку екзамену викладач, черговий та представник деканату, проводять облік студентів, присутніх в аудиторії, розповідають правила та порядок проведення екзамену.

3. Екзамен триває 2 години  .Користуватися мобільними телефонами та іншими гаджетами забороняється.

4. Екзамен пишеться на бланках, які видаються черговим. Підписується тільки титульний аркуш, інші листи не підписуються.

5. Після закінчення екзамену студент повинен здати роботу черговому на екзамені.

Результати іспитів можуть бути переглянуті в електронному журналі: http://services.ksue.edu.ua:8081/student/report

Процедура проведення екзамену  з використанням системи ПНС наступна:

За день до екзамену повинна бути проведена передекзаменаційна консультація (посилання на зустріч у Zoom у системі ПНС надає викладач).

Загальна тривалість екзамену згідно розкладу – 2 години

Порядок проведення екзамену

Екзамен проводиться у кілька етапів:

1) Перші 30 хвилин – Zoom конференція з викладачем та представником деканату

2) Наступні 60 хвилин – виконання екзаменаційних завдань у системі ПНС ХНЕУ ім. С.Кузнеця

3) Останні 30 хвилин – час для завантаження відповідей у систему ПНС ХНЕУ ім. С.Кузнеця

ПРИКЛАД: Згідно розкладу екзамен триває з 8.30 до 10.30. Це означає, що з 8.30 до 9.00 студент приймає участь у zoom конференції з викладачем та представником деканату; з 9.00 до 10.00 студент відповідає на питання екзаменаційного білету у системі ПНС ХНЕУ ім. С.Кузнеця; з 10.00 до 10.30 студент завантажує свої відповіді до системи ПНС ХНЕУ ім. С.Кузнеця

Якщо Ви не встигли відповісти або завантажити роботу до закриття екзамену – ваш екзамен буде оцінено в тому обсязі, який Ви встигли завантажити.

Тому починайте завантажувати завдання заздалегідь!

Якщо у Вас не має технічної можливості (або нерегулярний доступ до мережі інтернет) для написання екзамену вдома, Ви повинні:

1. Власноруч написати заяву на ім’я деканата надіслати її фото на пошту деканату – dekep@hneu.edu.ua (зразок заяви додається).

2. Приїхати до Харкова, де Вам буде надано можливість складати його в ОЦ на базі університету.

Якщо Ви не писали заяву це означає, що Ви берете на себе відповідальність за забезпечення власної можливості написання екзамену у будь-яких ситуаціях! Тоді, незалежно від форс-мажорних обставин робота буде оцінена в тому обсязі, який Ви встигли завантажити.